Příspěvek 1 000 Kč pro dospělé ve věku nad 50 let na očkování proti pásovému oparu a postherpetické neuralgii vakcínou Zostavax

• Příspěvek je vyplácen nad rámec ročního základního příspěvku 500 Kč, podmínkou je být pojištěncem VZP ČR a členem Klubu pevného zdraví a který má uhrazeno pojistné na veřejné zdravotní pojištění v souladu se zákonem
  • Program je určen pro zdravé osoby ve věku nad 50 let.
  • Maximální výše příspěvku je 1 000 Kč.
  • Očkování je jednodávkové. Provedené očkování chrání proti pásovému oparu a postherpetické neuralgii.
  • Program je platný od 15. 9. 2014 a příspěvek bude vyplácen nejpozději do 31. 12. 2014 nebo do vyčerpání stanoveného limitu pro prvních 5 000 žadatelů.
  • Aplikace očkovací látky musí být provedena v ordinaci praktického lékaře pro dospělé.
  • Pro poskytnutí příspěvku je třeba předložit doklad o nákupu očkovací látky Zostavax (s datem od 15. 9. 2014) a potvrzení o aplikaci konkrétnímu klientovi (musí být uvedeno jeho číslo pojištěnce).