TRIEXPERT

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedeno
Web: http://www.triexpert.cz/

Sleva pro členy KPZ: 50 % na diagnostiku došlapu, 15 % na 2D diagnostiku, analýzu těla a na nákup vybraného zboží

Popis slevy

Triexpert logo

Jsou prvotřídní běžecké prodejny v Praze a v Brně, které se specializují na špičkové běžecké vybavení.

Jako průkopníci v oblasti diagnostiky běžeckého došlapu v České republice s více než 20letými zkušenostmi, vám poskytnou komplexní služby. Ty zahrnují nejen prodej, ale také odborné poradenství pro všechny úrovně běžců od hobíků po zkušené závodníky. Triexpert spolupracuje se sportovními kluby a dalšími institucemi, což umožňuje držet krok s nejnovějšími trendy a inovacemi ve sportovních oborech jako je běh a triatlon.

V holešovické prodejně najdete také vybavení na triatlon a půjčovnu závodních triatlonových kol.

Předložte v obchodě kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující slevy:

Tyto slevy získáte také na e-shopu na www.triexpert.cz po zadání slevového kódu PEVNEZDRAVI (psáno velkými písmeny).