Aktuality

VZP

Nekalá přeregistrace: Náboráři konkurence zneužili mentálně postižené klienty VZP

10. 7. 2018

Naháněči, kteří se snaží za využití nejrůznějších nekalých praktik přehlašovat klienty Všeobecné zdravotní pojišťovny ke konkurenčním ... pokračování »

zdrava_strava_

Změňte svůj jídelníček

4. 7. 2018

Chcete zhubnout a nemáte čas docházet na konzultace k nutričním specialistům? Chtěli byste jídelníček na míru a hubnout z pohodlí domova? Dnes vám přinášíme ... pokračování »

vzpoura

VZPoura úrazům: Navštívili jsme 57 tisíc dětí na 820 školách

28. 6. 2018

Již téměř tři roky nabízí Všeobecná zdravotní pojišťovna školám po celé ČR bezplatný program prevence dětských úrazů. Za tu dobu stihli ambasadoři ... pokračování »

zena_

Dovolená v pohodě

28. 6. 2018

Nastává čas prázdnin a dovolených. Dny volna s modrým nebem nad hlavou a dálkami před námi, období, na které se mnozí z nás těší skoro ... pokračování »

zdrava_strava_

Hummus se semínky a salátem

26. 6. 2018

Klub pevného zdraví ve spolupráci s partnerem Country Life, vám přináší další skvělý recept na něco dobrého k snědku Podívejte se na videorecept, kde se ... pokračování »

otazky

Na co se nás nejčastěji ptáte k příspěvkům v roce 2018

26. 6. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna s bezmála 6 miliony pojištěnců je suverénně největší pojišťovnou v České republice a to s sebou nese obrovské ... pokračování »

kpz_sleva

Kvalitní matrace pro kvalitní život

25. 6. 2018

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme dnes článek o matracích ... pokračování »

deti_

Dárek za vysvědčení

22. 6. 2018

Konec školního roku se blíží a my bychom rádi obdarovali školáky za jejich studijní výsledky a snahu. Ve spolupráci s naším partnerem Albatros Media ... pokračování »

deti2_

Děti, které s námi jedou na Mořského koníka do Černé Hory, mají k dispozici nově zrekonstruovaný hotel

22. 6. 2018

Třítýdenní léčebně-ozdravné pobyty Mořský koník letos VZP pořádá i v Černé Hoře. Dětem je k dispozici nově zrekonstruovaný hotel, který je hned u ... pokračování »

vzpoura

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na září až prosinec 2018

20. 6. 2018

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od září do prosince 2018. Registrujte se on-line právě teď. Ve ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct