Aktuality

otazky

Na co se nás nejčastěji ptáte k příspěvkům v roce 2017

26. 4. 2017

Na co se nás nejčastěji ptáte k příspěvkům v roce 2017 Všeobecná zdravotní pojišťovna s bezmála 6 miliony pojištěnců je suverénně největší ... pokračování »

lékař

Diabetes mellitus (cukrovka)

25. 4. 2017

Počet diabetiků v naší populaci stoupá. Tento trend byl zachycen u všech typů cukrovky. Příčinou je zlepšení diagnostiky diabetu, neustálé zlepšování ... pokračování »

těhotenství

VZP myslí na maminky i jejich miminka

24. 4. 2017

Těhotenství a mateřství bývá nejbohatším obdobím života ženy a celé její rodiny. Děti jsou pak naší radostí i starostí po celý život. VZP na ... pokračování »

žena

Znojmo rozzáří Úsměvy

24. 4. 2017

Charitativně společenská akce Úsměvy 2017, zaměřená na sociální začleňování zdravotně znevýhodněných osob, se uskuteční ve čtvrtek 27. dubna ve ... pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská ... pokračování »

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a ... pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města ... pokračování »

žena

Road show Zdravé plíce odstartovala v Brně

7. 4. 2017

Občanské sdružení Onkomaják připravilo pro veřejnost osvětovou kampaň zaměřenou na rakovinu plic. Road show s názvem Zdravé plíce tour zahájila svou cestu Českou republikou ... pokračování »

žena

Den otevřených dveří u královéhradecké záchranky

5. 4. 2017

Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje ve spolupráci s DSA a.s. a VZP ČR pořádají v neděli 23. 4. Den otevřených dveří s přehlídkou činnosti ... pokračování »

zdrava_strava2

VZP na Dni zdraví v Paláci Pardubice

5. 4. 2017

V pátek 7. dubna se VZP představí od 11 do 16 hodin návštěvníkům Paláce Pardubice.  V rámci Světového dne zdraví mohou zájemci absolvovat řadu bezplatných ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct