18. ročník Litex aerobic show v Litomyšli

V sobotu 2. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. V Městské sportovní hale T. G. Masaryka se koná již 18. ročník Litex aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Lenkou Velínskou, Romanem Ondráškem, Lucií Tvrdoňovou, Vilémem Matyášem a dalšími lektory.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 17.30 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, taneční vystoupení, bohatá tombola a mnoho dalšího.

Zástupci VZP seznámí zájemce s aplikací Moje VZP nebo s příspěvky pro klienty poskytovanými v letošním roce. Partner KPZ, společnost Nutristyl, nabídne poradenství v oblasti zdravé výživy.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli a společnost je dlouholetým partnerem Klubu pevného zdraví. Jeho členové mohou uplatnit slevu ve výši 15 % na kompletní nabídku zboží v e-shopu.

plyšák

Plyšáková ordinace

Ve dnech 10. a 11. prosince se v rámci spolupráce VZP a Nemocnice České Budějovice uskuteční akce pro děti pod názvem „Plyšáková ordinace“ ve vstupním terminálu nemocnice. Od 9 do 16 hodin si děti mohou přinést svého plyšáka

První pomoc

Naučte se s VZP poskytovat první pomoc

Přijďte v listopadu nebo v prosinci do některého z nákupních center ve dvanácti městech napříč republikou, naučte se poskytovat první pomoc a získejte pěknou výhru. Chaotický čas v předvánočním období přináší celou řadu

hokej brusle

Adventní bruslení

V Jindřichově Hradci a Soběslavi vás o víkendu čeká vánoční škola bruslení pro celou rodinu, pořádaná v rámci projektu Děti do bruslí. Bruslení bude probíhat ve standardních časech víkendové školy bruslení. 7.