80 VÁNOČNÍCH VÝHER

23. 11. 2018

Blíží se prosinec a s ním i časy svátků. Nezmeškejte naše čtyři velké vánoční soutěže, které pro vás chystáme ve spolupráci s partnery Klubu pevného zdraví.

Ceny jsou opravdu zajímavé. Můžete vyhrát například sportovní vybavení, hračky a potřeby pro vaše nejmenší ratolesti nebo napínavé knihy atd.

Do soutěže dárky věnovali partneři Klubu pevného zdraví: Lion sport, Litex, H.S.H Sport, Společenské hry, Detoa Albrechtice, Green Swan Pharmaceuticals, STOB CZ, Albatros Media, Babysense, Kašpárek Baby, Mamavis.

Soutěže startují v tyto dny:

• 30.11.2018
  • 6.12.2018
  • 12.12.2018
  • 19.12.2018

Do soutěže se zapojíte na naší Facebookové stránce Klubu pevného zdraví.

kpz_sleva

Co dokáží sonické elektrické kartáčky

29. 5. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám pokračování »

dovolená_2

Na co si dát pozor na cestách

21. 8. 2017

Češi milují letní dovolené v zahraničí. Každý rok jich vycestuje víc než v roce předešlém a tento trend stále pokračuje. K nejnavštěvovanějším pokračování »

běh

Poznejte nového partnera Klubu pevného zdraví - naBOSo

9. 8. 2017

Obujte se každý den do lepšího života naBOSo a poznejte bosé boty (barefooty) s mnohými zdravotními výhodami oproti klasické obuvi. Nový partner Klubu pevného pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.