80 VÁNOČNÍCH VÝHER

Blíží se prosinec a s ním i časy svátků. Nezmeškejte naše čtyři velké vánoční soutěže, které pro vás chystáme ve spolupráci s partnery Klubu pevného zdraví.

Ceny jsou opravdu zajímavé. Můžete vyhrát například sportovní vybavení, hračky a potřeby pro vaše nejmenší ratolesti nebo napínavé knihy atd.

Do soutěže dárky věnovali partneři Klubu pevného zdraví: Lion sport, Litex, H.S.H Sport, Společenské hry, Detoa Albrechtice, Green Swan Pharmaceuticals, STOB CZ, Albatros Media, Babysense, Kašpárek Baby, Mamavis.

Soutěže startují v tyto dny:

• 30.11.2018
  • 6.12.2018
  • 12.12.2018
  • 19.12.2018

Do soutěže se zapojíte na naší Facebookové stránce Klubu pevného zdraví.

pojdme spolu chodit

Chodíte? Choďte (a soutěžte) s námi

Vydejte se s VZP do 15. září na výlety po České republice a hrajte o hodnotné ceny. Hlavní výhra ale bude vždycky vaše zdraví! Letní soutěž VZP Pojďme spolu chodit odstartovala právě dnes. Jak se zapojíte? Zaregistrujte se na webových