Běžecký svátek v Chrudimi

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin.

Resselovo náměstí v Chrudimi bude hostit milovníky běžeckého sportu. Lidový běh pro školy, jednotlivce i rodiny startuje v 11 hodin, hlavní závod na 10 km pak v pravé poledne.

V rámci doprovodného programu vystoupí country kapela Wječná žízeň, mažoretky TJ Sokol Chrudim nebo Jana Moravcová s praktickou ukázkou správného protažení se před během.

Doprovodný program obohatí i stanoviště VZP ČR se soutěžemi zručnosti, nejnovějšími informacemi k nabídce příspěvků a s výživovým poradenstvím, které zajistí partner KPZ, společnost La Vida Centers.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti