Darujte dotek krásy a zdraví

12. 12. 2017

masáže

Darujte svým příbuzným, přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům poukaz na masáže, kosmetiku nebo pedikúru do Studia Andrasa, který je partnerem Klubu pevného zdraví.

Ve dnech 12.-31. 12. 2017 získají členové Klubu pevného zdraví při zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 3 000 Kč a více ZDARMA poukaz na Relaxační masáž.

Podrobnosti a on-line rezervace na www.studioandrasa.cz.


Mohlo by vás zajímat

kpz_sleva

Získejte až 20% slevu na tradiční čínskou medicínu

19. 7. 2018

Využijte slevu 10 % na čínské zdravotní cvičení a diagnostiku dle tradiční čínské medicíny a 20% slevu na otevřené přednášky a semináře pro laickou pokračování »

kpz_sleva

Co dokáží sonické elektrické kartáčky

29. 5. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám pokračování »

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct