Darujte dotek krásy a zdraví

12. 12. 2017

masáže

Darujte svým příbuzným, přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům poukaz na masáže, kosmetiku nebo pedikúru do Studia Andrasa, který je partnerem Klubu pevného zdraví.

Ve dnech 12.-31. 12. 2017 získají členové Klubu pevného zdraví při zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 3 000 Kč a více ZDARMA poukaz na Relaxační masáž.

Podrobnosti a on-line rezervace na www.studioandrasa.cz.

kpz_sleva

Získejte až 20% slevu na tradiční čínskou medicínu

19. 7. 2018

Využijte slevu 10 % na čínské zdravotní cvičení a diagnostiku dle tradiční čínské medicíny a 20% slevu na otevřené přednášky a semináře pro laickou pokračování »