Den diabetu s obezitologií a centrem pohybových aktivit

V úterý 16. listopadu navštivte od 9 hodin Lékařský dům Géčko v Českých Budějovicích, kde na vás bude čekat nabitý program v rámci akce „Den diabetu s obezitologií a centrem pohybových aktivit“.

Zdarma si můžete nechat změřit krevní cukr, hmotnost či tělesné složení na InBody za zvýhodněnou cenu. Připraven bude celodenní pohybový program a přednášky.

Nebudou chybět informace o benefitech a výhodách VZP.

Další informace a program naleznete v příloze.

Mohlo by vás zajímat

ockovani2_

Očkovací maraton v trutnovském UFFU

Třetí adventní víkend zasvětí trutnovští zdravotníci očkování proti onemocnění covid-19. Město Trutnov ve spolupráci s mobilním očkovacím týmem trutnovské nemocnice a VZP ČR v termínu od pátku 10. 12. až do neděle 12.

zdravi_

Dny zdraví opět v Pardubicích

Dům techniky Pardubice, spol. s r. o., pořádá ve dnech 25. a 26. listopadu 2021 východočeskou odbornou výstavu zaměřenou na zdraví. Výstava je určena pro odborníky ze zdravotnických zařízení, z oblasti sociálních služeb, rehabilitačních

sport kola

Hurecký krpál

V sobotu 13. listopadu se na lyžařském vleku Hůrka u Jistebnice můžete těšit na cyklokros a krosový běh s čelovkami. Závod je součástí cyklokrosové TBC série a po jeho ukončení pokračuje závod běžecký za svitu čelovek. Připraven je program i pro