Den krásy ve VZP v Děčíně

Ve středu 24. února vás zveme od 9 do 11 hodin a od 14 do 16 hodin na naše klientské pracoviště v Děčíně na akci Den krásy, kterou pořádáme ve spolupráci se salonem La Krása.

Pracovnice salonu vám provedou diagnostiku pleti či poskytnou konzultaci k medicinální pedikúře, která je vhodná i pro diabetiky. Při objednání do salonu obdržíte slevu ve výši 30 % a dárek. Salon La Krása je partnerem Klubu pevného zdraví. Při návštěvě salonu v Řetězové ulici 196/6 v Děčíně obdrží naši klienti, členové Klubu pevného zdraví, slevu 30 % na veškeré služby salonu. Více se dozvíte na www.wellnesskrasa.cz.

Současně se na našem klientském pracovišti v Děčíně dozvíte veškeré informace o zdravotním pojištění či o preventivních programech, na které VZP v letošním roce přispívá.

DER Touristik letní dovolená

Letní dovolená – odpočinek pro tělo i duši

Letní měsíce se kvapem blíží a s nimi i čas, kdy statisíce Čechů vyrazí k moři. Češi jsou jako vnitrozemský národ pověstní tím, že alespoň týden v roce chtějí strávit na pláži a užívat si všeho, co