Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

školák

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti víc.

• Zajímá tě, jak funguje zdravotní pojišťovna?
  • Hledáš relevantní praxi formou stáže, abys měl/a po ukončení vysoké školy co napsat do životopisu?
  • Nebo jen chceš vědět, jak se chovat a co říkat při výběrovém řízení na tvoji vysněnou práci, a mít tak náskok před ostatními?

Tak neváhej a přijď se podívat 4. nebo 6. 12. 2017 na naši pobočku v Ústí nad Labem!

Ukážeme ti naše pracoviště a budeš mít příležitost zeptat se našich manažerů na to, co tě zajímá. Představíme ti programy pro studenty (placené stáže) a čeká na tebe workshop, kde vylepšíš svůj životopis a prezentační dovednosti.

Máš zájem?

Přihlas se do 30. 11. 2017 na e-mailu sarka.koutnikova@vzp.cz. Počet míst je omezený.

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »