Den zdraví v České Lípě

19. 5. 2017

zdrava_strava2

V úterý 23. května od 14 do 18 hodin si nenechte ujít Den zdraví v českolipském Kulturním domě Crystal.

Dozvíte se, co vám škodí a co prospívá. Naučíte se upravovat zdravá jídla, aby byla chutná a správně a bezbolestně se hýbat. Nebudou chybět informace o prevenci a v této souvislosti se neváhejte obrátit na přítomné pracovníky Všeobecné zdravotní pojišťovny.

masáže

Ukázka masáží na pobočce VZP ČR

25. 5. 2017

Přijďte ve čtvrtek 1. 6. na klientské pracoviště VZP ČR v ulici Na Florenci 2116/15 v Praze 1 a maséři ze Studia Světélko vás namasírují. Ukázku masáží pokračování »

žena

Lázně Libverda zvou na seminář o pohybu

23. 5. 2017

V pátek 26. května proběhne od 9.30 do 16.30 hodin v Lázeňském domě Ostrava v Lázních Libverda seminář na téma „Pohyb je život a život je pohyb“. Je určen pro pokračování »

žena

Otvírání Máchova jezera v Doksech

18. 5. 2017

V sobotu 20. května od 13 hodin se v Doksech na hlavní pláži slavnostně otevře Máchovo jezero pro sezonu 2017. Otvírání Máchova jezera inspirované animovaným filmem pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.