Den zdraví v České Lípě

19. 5. 2017

zdrava_strava2

V úterý 23. května od 14 do 18 hodin si nenechte ujít Den zdraví v českolipském Kulturním domě Crystal.

Dozvíte se, co vám škodí a co prospívá. Naučíte se upravovat zdravá jídla, aby byla chutná a správně a bezbolestně se hýbat. Nebudou chybět informace o prevenci a v této souvislosti se neváhejte obrátit na přítomné pracovníky Všeobecné zdravotní pojišťovny.

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »