Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

den dětí

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56.

Pro děti bude připraveno velké množství soutěží a atrakcí. U příležitosti oslav 20. výročí vzniku Dopravního podniku Ústí nad Labem se návštěvníci mohou zúčastnit křestu autobusů, prohlédnout si vozový park a zázemí. Svou práci předvedou hasiči, psovodi s policejními psy či záchranáři. Nebude chybět BESIP či dětské dopravní hřiště. Na této akci budou i zástupci Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří zájemcům mj. nabídnou informace o příspěvcích pro klienty nebo o Klubu pevného zdraví.

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »