Dny zdraví opět v Pardubicích

Dům techniky Pardubice, spol. s r. o., pořádá ve dnech 25. a 26. listopadu 2021 východočeskou odbornou výstavu zaměřenou na zdraví.

Výstava je určena pro odborníky ze zdravotnických zařízení, z oblasti sociálních služeb, rehabilitačních ústavů, stacionářů, ale také pro veřejnost zajímající se o svůj zdravotní stav, zdravý životní styl nebo vzdělávání v oblasti medicíny.

Prezentovat se budou firmy, které představí např. kompenzační a rehabilitační pomůcky, potřeby pro zdravotnictví, klasickou a přírodní medicínu, diagnostické a rehabilitační přístroje, tejpování, alternativní léčebné metody, léčebnou a dekorativní kosmetiku nebo potravinové doplňky.

V rámci doprovodného programu jsou připraveny přednášky lékařů, fyzioterapeutů, pedagogů a dalších odborníků k tématům první pomoc, sluchové problémy, celiakie, stomatologie, civilizační onemocnění apod.

Zástupci VZP ČR, partnera výstavy, poskytnou návštěvníkům informace o příspěvcích pro klienty, o aplikaci Moje VZP nebo o partnerech Klubu pevného zdraví. Zájemci se mohou zapojit do vědomostních kvízů za drobné odměny. V pátek 26. 11. 2021 bude ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví na stanovišti VZP ČR od 10 do 15 hodin k dispozici bezplatné měření tělesných hodnot, zajištěné společností NUTRISTYL.

Doprovodný program

Mohlo by vás zajímat

ockovani2_

Očkovací maraton v trutnovském UFFU

Třetí adventní víkend zasvětí trutnovští zdravotníci očkování proti onemocnění covid-19. Město Trutnov ve spolupráci s mobilním očkovacím týmem trutnovské nemocnice a VZP ČR v termínu od pátku 10. 12. až do neděle 12.

sport kola

Hurecký krpál

V sobotu 13. listopadu se na lyžařském vleku Hůrka u Jistebnice můžete těšit na cyklokros a krosový běh s čelovkami. Závod je součástí cyklokrosové TBC série a po jeho ukončení pokračuje závod běžecký za svitu čelovek. Připraven je program i pro