Feedo – lehčí život maminkám

Ušetřete při péči o nejmenší

Společnost Feedo, která se stala novým hlavním partnerem Klubu pevného zdraví, nabízí produkty pro miminka. V jejich e-shopu a na prodejnách pořídíte vše, co bude vaše děťátko potřebovat. Od plenek a výživy přes hračky a oblečení až po kočárky a autosedačky.

Abychom vám období rodičovství co nejvíce usnadnili, přináší společnost Feedo členům Klubu pevného zdraví:

• slevu 10 % na výrobky značky Plasmon
    Italská značka Plasmon se může pyšnit více než 120letou historií. V její nabídce najdete mléčnou výživu, kapsičky, těstoviny, kaše i další dobroty. Sleva neplatí na počáteční kojenecká mléka.
  • slevu 10 % na značku Petite&Mars
    Z nabídky největšího prodejce kojeneckého zboží u nás i na Slovensku si vás jistě získají kočárky, autosedačky i velké množství rozkošných hraček.

Slevu získáte po zadání slevového kódu VZP10 při objednávce.

Přejeme vám, abyste si rodičovství užili naplno a aby každý váš den byl plný nezapomenutelných chvil a dětského smíchu.

Feedo - Plasmon
Feedo - Petite&Mars

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho