Janské Lázně zahájí sezónu 3. června

18. 5. 2017

den dětí

Zahájení sezóny v Janských Lázních se ponese v sobotu 3. června v retro stylu. Od 10 do 17.30 hodin je v připraven bohatý zážitkový program pro všechny generace.

Vystoupí zpěvačka Petra Janů nebo Václav Neckář se skupinou Bacily. Na dospělé i malé návštěvníky čeká další bohatý kulturní program po celý den.

Před Dětskou léčebnou VESNA bude připraven program hlavně pro děti - Krakonošova stezka, trucky, hudebně zábavné soutěže a mini diskotéka, jízda v retro plechových autíčkách, na koloběžkách nebo tříkolkách. Nejen pro děti je připraveno šest loutkových představení a ukázky práce záchranářů Horské služby.

V červenobílém stanu VZP ČR nabídne partner Klubu pevného zdraví, společnost Nutristyl, bezplatné měření tělesných hodnot. Zástupci VZP poskytnou zájemcům informace o příspěvcích pro klienty v letošním roce nebo o Klubu pevného zdraví.

školák

Road show pro prvňáčky

10. 10. 2017

VZP se i letos stala partnerem populární road show s názvem Hurá do školy! Po celé září se tak žáčci prvních tříd v řadě jihomoravských škol pokračování »