Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví.

Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“. Hlavní pozornost bude věnována péči o zdraví, zdravému životnímu stylu a zdravému rozumu.

V rámci hlavního programu vystoupí MUDr. František Pfeifer na téma neurologie. Probíhat budou další besedy na téma zdravý životní styl, péče o zdraví, relaxace a sport.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na hudbu, tanec, soutěže a třeba i ukázku práce místní hasičů.

Během celého dne budou zástupci VZP v červenobílém stanu poskytovat informace o příspěvcích z fondu prevence, o partnerech Klubu pevného zdraví a zodpoví dotazy z oblasti veřejného zdravotního pojištění.

Akce je plánovaná v čase od 10.00 do 16.00 hodin.

deti2_

VZP na veletrhu PRODÍTĚ 2019

Patnáctý ročník veletrhu PRODÍTĚ letos proběhne na brněnském výstavišti od 14. do 17. března 2019 a svůj stánek zde bude mít také Všeobecná zdravotní pojišťovna. Návštěvníci se tak dozví o široké

lekar_