Jubilejní Krajský diabetologický den v Jihlavě

11. 12. 2017

lékař

Ve čtvrtek 23. listopadu se v Jihlavě uskutečnil již X. Krajský diabetologický den ve spolupráci Kraje Vysočina, Státního zdravotního ústavu a VZP ČR.

Akci zahájil hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek. Na programu byla řada přednášek lékařů a dalších odborníků na témata diabetes a zdravý životní styl. Přednášky byly určeny především pro diabetiky, zdravotně postižené, seniory a širokou odbornou i laickou veřejnost.

Na stánku VZP ČR byly poskytovány informace o příspěvcích, zájemci měli k dispozici edukační materiály, brožury a drobné reklamní předměty. O akci byl opět mimořádný zájem, především ze strany diabetiků a seniorů.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »