Jubilejní Krajský diabetologický den v Jihlavě

11. 12. 2017

lékař

Ve čtvrtek 23. listopadu se v Jihlavě uskutečnil již X. Krajský diabetologický den ve spolupráci Kraje Vysočina, Státního zdravotního ústavu a VZP ČR.

Akci zahájil hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek. Na programu byla řada přednášek lékařů a dalších odborníků na témata diabetes a zdravý životní styl. Přednášky byly určeny především pro diabetiky, zdravotně postižené, seniory a širokou odbornou i laickou veřejnost.

Na stánku VZP ČR byly poskytovány informace o příspěvcích, zájemci měli k dispozici edukační materiály, brožury a drobné reklamní předměty. O akci byl opět mimořádný zájem, především ze strany diabetiků a seniorů.

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »