Kam na výlet

Prázdniny jsou v plném proudu a mnoho z vás by určitě přivítalo nápad na nějakou zajímavou aktivitu nebo výlet. Proto se náš tým KPZ rozhodl postupně představit krásy a bohatství naší země, našich čtrnácti krajů.

  • Plzeňský kraj

Plzeňský kraj není jenom o vyhlášeném pivu a Plzeňském pivovaru, nabízí mnohem víc. Navštívit můžete hned několik zajímavých hradů (Švihov), zámků (Kozel) a klášterů (Plaský klášter). Pokud však preferujete v letních měsících raději trávit čas v přírodě, Plzeňsko nabízí rekreační oblast Hracholusky, Národní park Šumava nebo rozsáhlé brdské lesy. Pokud cestujete se svými ratolestmi a máte zájem o vědecké experimenty a pokusy, určitě zvažte návštěvu Techmania. Za zvířaty se vydejte do plzeňské zoologické zahrady anebo do DinoParku s modely druhohorních zvířat.

Věříme, že pokud se na výlet do Plzeňského kraje vydáte, nebudete litovat. Užijete si krásy naší země. Navíc máte možnost využít výhody pro členy Klubu pevného zdraví u našich regionálních partnerů. Více informací ZDE.

Mohlo by vás zajímat

chcijistlepe

Týdenní redukční jídelníček

Ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví Chci jíst lépe jsme si pro vás připravili týdenní redukční jídelníček na zkoušku. Rádi bychom inspirovali k vyváženému stravování. Jídelníček je sestaven

První pomoc

První pomoc

První pomoc je okamžitá pomoc poskytnutá zraněnému nebo nemocnému člověku před příjezdem profesionální zdravotní péče. Protože se každý z nás se může dostat do situace, kdy bude potřeba poskytnout první pomoc při úrazu nebo

zdrava_strava_

Zlepšete svůj životní styl

Ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví Chci jíst lépe jsme pro vás připravili malé tipy stravovacího režimu, které by mohly prospěšně ovlivnit váš životní styl, abyste se v novém roce cítili lépe. A pokud