Kam na výlet

18. 7. 2018

cyklistika_

Prázdniny jsou v plném proudu a mnoho z vás by určitě přivítalo nápad na nějakou zajímavou aktivitu nebo výlet. Proto se náš tým KPZ rozhodl postupně představit krásy a bohatství naší země, našich čtrnácti krajů.

  • Plzeňský kraj

Plzeňský kraj není jenom o vyhlášeném pivu a Plzeňském pivovaru, nabízí mnohem víc. Navštívit můžete hned několik zajímavých hradů (Švihov), zámků (Kozel) a klášterů (Plaský klášter). Pokud však preferujete v letních měsících raději trávit čas v přírodě, Plzeňsko nabízí rekreační oblast Hracholusky, Národní park Šumava nebo rozsáhlé brdské lesy. Pokud cestujete se svými ratolestmi a máte zájem o vědecké experimenty a pokusy, určitě zvažte návštěvu Techmania. Za zvířaty se vydejte do plzeňské zoologické zahrady anebo do DinoParku s modely druhohorních zvířat.

Věříme, že pokud se na výlet do Plzeňského kraje vydáte, nebudete litovat. Užijete si krásy naší země. Navíc máte možnost využít výhody pro členy Klubu pevného zdraví u našich regionálních partnerů. Více informací ZDE.


Mohlo by vás zajímat

lekar_

Vliv ústního zdraví na celkový zdravotní stav organismu

15. 10. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám pokračování »

zena_

Cestujeme s KPZ

12. 10. 2018

LIBERECKÝ KRAJ Ještě nemáte žádný plán na podzimní víkend? My tu pro vás jeden tip máme. Je to cesta do Libereckého kraje. Jeho nejznámější pokračování »

cyklistika_

Cestujeme s KPZ

4. 10. 2018

PARDUBICKÝ KRAJ Milí výletníci, dnes se hlásíme z Pardubického kraje, domova spousty přírodních pokladů naší země. Většinu území kraje pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct