Klub pevného zdraví přeje všem školákům

Prázdniny končí a vy vybíráte pro vaše malé školáky potřebné pomůcky a výbavu do školy? Nezapomeňte, že řadu z nich můžete mít se slevou.

Vhodná sportovní obuv či jiné sportovní vybavení

Využijte nabídku slev u našich smluvních partnerů, které jako člen Klubu pevného zdraví můžete čerpat opakovaně. V prodejnách Hervis Sports můžete od září do prosince nakupovat za zvýhodněnou členskou cenu se slevou 15 %.

Na vybraném sportovním oblečení značky adidas ušetříte až 30 %. Slevu získáte v e-shopu i  kamenných prodejnách LION SPORT s.r.o.

Pokud dáváte přednost české klasice, v e-shopu LITEX můžete vybírat se slevou 15 %.

Správný výběr dioptrických brýlí

Výběru dioptrických brýlí byste měli u dětí věnovat patřičnou pozornost. V kamenných prodejnách GrandOptical můžete využít 20% slevu na nákup kompletních dioptrických brýlí a 15% slevu na kontaktní čočky a doplňky.

Brýle si s dětmi můžete vyzkoušet a objednat i u partnera Eiffel optic s 10% slevou, která se vztahuje na veškeré nezlevněné zboží.

Zdraví a imunita

I děti potřebují vitaminy a doplňky stravy, které můžete pořídit se slevou 15 % u Terezia Company.

Učebnice i knihy pro radost

Využijte akční nabídky na dětské učebnice i knížky pro radost. Se slevou 25 % můžete vybírat v e-shopu Albatros Media a.s.

Veškerý přehled dalších slev našich partnerů naleznete ZDE.