Kombinované bělení zubů s garancí Pure Whitening

Pražská dentální hygiena Floradent nabízí členům Klubu pevného zdraví kombinované bělení zubů s 10% slevou.

Bělicí systém Pure Whitening je vytvořen na základě dlouholetých zkušeností s bělením zubů a dokáže garantovat perfektní výsledek každému bez ohledu na výchozí barvu zubů.

Během první návštěvy vám dentální hygienistka zhotoví otisky zubů (časová náročnost 30 min.), na jejich podkladě jsou vyrobeny perfektně těsné nosiče, které je třeba se speciálními gely používat následujících 14 nocí. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení u hygienistky (časová náročnost 120 min.), po kterém budete ještě 2-5 dní pokračovat v domácí fázi. S jednoduchou pravidelnou údržbou vám vydrží nový zářivý úsměv navždy.

Slevu lze využít v ordinaci Floradent na adrese Jičínská 2348/10, Praha 3.

Více informací najdete v profilu partnera.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na