Letní tip - jahodový krambl s mandlovou drobenkou

31. 5. 2018

zena_

Klub pevného zdraví ve spolupráci s partnerem Country Life vám přináší letní tip na něco dobrého k snědku. Podívejte se na videorecept, kde se dozvíte jak na to. Pokud vás recept zaujme, ale nemáte doma potřebné ingredience, můžete vše nakoupit z pohodlí domova na e-shopu Country Life. S Klubem pevného zdraví navíc získáte na nákup slevu 10 % po zadání slevového kódu.

Krambl je ideální moučník - výborný, zdravý, jednoduchý na přípravu, můžete do nekonečna obměňovat.

Jak na to?

1. Jahody omyjte, okrájejte stopky, nakrájejte na kousky a promíchejte s 2 lžícemi javorového sirupu.
  2. Mandle rozmixujte v mixéru. V misce smíchejte špaldové vločky, mandle, mletou vanilku a špetku soli. Zalijte javorovým sirupem, rozpuštěným kokosovým olejem a znovu promíchejte.

Zapékejte v malých jednoporcových mističkách, podávejte s bio kysanou smetanou, ozdobte lístečkem máty.

lekar_

Vliv ústního zdraví na celkový zdravotní stav organismu

15. 10. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám pokračování »

zena_

Cestujeme s KPZ

12. 10. 2018

LIBERECKÝ KRAJ Ještě nemáte žádný plán na podzimní víkend? My tu pro vás jeden tip máme. Je to cesta do Libereckého kraje. Jeho nejznámější pokračování »

cyklistika_

Cestujeme s KPZ

4. 10. 2018

PARDUBICKÝ KRAJ Milí výletníci, dnes se hlásíme z Pardubického kraje, domova spousty přírodních pokladů naší země. Většinu území kraje pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.