Litex aerobic show opět v Litomyšli

13. 4. 2018

běh

V sobotu 21. dubna si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Milanem Ondrušem, Lenkou Velínskou, Zuzanou Švíkovou, Romanem Ondráškem a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 17.30 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, taneční vystoupení, bohatá tombola a mnoho dalšího.

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s aplikací Moje VZP nebo s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Partner KPZ, společnost 1wellness, nabídne poradenství v oblasti zdravé výživy.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.


Mohlo by vás zajímat

zdrava_strava2

Jídlo jako lék

19. 4. 2018

Celiakie je stále v České republice nedostatečně diagnostikována, a to zejména u starších dětí, mladistvých a v neposlední řadě u dospělých, kde dosti často pokračování »

žena

Pardubický týden v růžové - informační kampaň Vědět víc...

6. 4. 2018

V sobotu 31. března odstartovala v Pardubicích informační kampaň na podporu prevence rakoviny prsu. Do projektu s názvem Vědět víc… Karcinom prsu se zapojí pardubičtí pokračování »

zrak

První optika nabídne své služby na klientském pracovišti VZP

15. 3. 2018

Přijďte ve čtvrtek 15. 3. na klientské pracoviště VZP v Sokolovské ul. 662/136b v Praze 8 a odborníci z První optiky vám vyčistí ultrazvukem brýle, případně provedou pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct