Litex aerobic show opět v Litomyšli

13. 4. 2018

běh

V sobotu 21. dubna si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Milanem Ondrušem, Lenkou Velínskou, Zuzanou Švíkovou, Romanem Ondráškem a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 17.30 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, taneční vystoupení, bohatá tombola a mnoho dalšího.

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s aplikací Moje VZP nebo s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Partner KPZ, společnost 1wellness, nabídne poradenství v oblasti zdravé výživy.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

zdrava_strava2

Jídlo jako lék

19. 4. 2018

Celiakie je stále v České republice nedostatečně diagnostikována, a to zejména u starších dětí, mladistvých a v neposlední řadě u dospělých, kde dosti často pokračování »