Maminkám a tatínkům doporučujeme portál KAM S DĚTMI

Myslíme na "naše" rodiče s dětmi, a proto jsme navázali spolupráci se specializovaným webem pro rodiče www.kamsdetmi.com.

Najdete zde tipy na zajímavé akce na víkend i všední den, jednoduchou a přehlednou formu kalendáře dlouhodobých akcí, soutěže pro děti, nápady, kam vyrazit na výlet, kam za sportem, a i jaké restaurace jsou ideální pro rodiče s malými ratolestmi.

Portál vám poradí i v oblasti péče o zdraví dětí a jejich vzdělávání a přináší mnoho dalších zajímavostí, jako doporučení na knížky, hračky a zkrátka vše, co se týká dětí.

Relaxujte, podnikejte výlety, cvičte, čtěte, plně si užívejte volných chvil a všech aktivit s dětmi, přispívá to vašemu zdraví!

A nezapomeňte, že s Klubem pevného zdraví můžete na některé aktivity získat finanční příspěvky a také slevy u našich partnerů!

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na