Maminky si zaslouží svůj dárek

V Česku se slaví Den matek podle amerického vzoru druhou květnovou neděli, což v letošním roce připadá na 9. května.

S Klubem pevného zdraví můžete svým maminkám nadělit dárky se slevou a je na vás, zda budou praktické, či jimi například podpoříte jejich zdraví. Nejste členy klubu? Můžete to napravit rychlým přihlášením on-line z pohodlí domova.

Pro krásu či zdraví můžete využít služeb klinik Asklepion zabývajících se estetickou a laserovou medicínou. Předložením členské karty klubu na jejich pobočkách v Praze, Karlových Varech, Mariánských Lázních, Jihlavě či Českých Budějovicích získáte slevy např. 20 % na kosmetické ošetření, 10 % na konzultaci a ošetření plastické chirurgie, ORL, dermatologie a na nákup produktů na recepcích nebo 5 % na konzultaci a ošetření na stomatologii a cévní chirurgii.

Asklepion
 

Mezi oceňované dárky pro ženy patří i kosmetika. Když je navíc česká a přírodní, jistě takovým dárkem neuděláte chybu. Jako členové klubu využijte u Ryoru slevu 15 % při nákupu přes 200 druhů výrobků s přírodními extrakty, od péče o problematickou pleť přes luxusní řady až po opalovací kosmetiku v e-shopu či ve značkových prodejnách (Praha 1 – Národní, Praha 6 – Lotyšská, Poděbrady, Kyšice) po předložení členské karty.

Pokud maminka ráda čte knihy, tak doporučujeme internetové knihkupectví společnosti Albatros Media, kde najdete více než 4 000 knih. Se slevou 25 % můžete v e-shopu nakoupit beletrii, odbornou i populárně-naučnou literaturu, aktuální bestsellery i klasické knižní hity. Navíc při nákupu nad 1 000 Kč získáte poštovné zdarma a knižní dárek.

Náš tip:

Víte, že VZP nabízí příspěvky z fondu prevence speciálně určené pro budoucí maminky? Ucelený přehled příspěvků od VZP najdete na webových stránkách.

RYOR

A jestli už přemýšlíte nad letošní letní dovolenou, tak nezapomeňte, že i mezi partnery klubu jsou cestovní kanceláře. Jsou to Exim tours, ALEXANDRIA, Blue Style nebo Travelking. V případě, že si vyberete svou dovolenou u nich, nezapomeňte se podívat před uzavřením smlouvy na to, kolik můžete jako členové klubu ušetřit.

Vybrali jste s námi svůj dárek pro maminku? Pokud se chcete sami podívat na všechny výhody Klubu pevného zdraví, tak je vyhledávejte v katalogu – ať už podle kraje či kategorie slev. Členové našeho Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady smluvních partnerů. Nabídku partnerských slev budeme v průběhu roku dále rozšiřovat a doplňovat dalšími výhodami.

Mohlo by vás zajímat

xiaomi hodinky

Udělejte radost svým tatínkům

Tak jako maminky, i tatínkové mají svůj svátek. Den otců se slaví vždy třetí neděli v červnu, což tento rok připadá na 20. června. Nezapomeňte proto popřát svým tatínkům a udělat jim radost hezkým dárkem. My pro vás máme

cviceni

Získejte své slevy v Pardubickém kraji

Každý klient Všeobecné zdravotní pojišťovny se může jednoduše pomocí on-line přihlášky zaregistrovat do Klubu pevného zdraví a čerpat pak zajímavé slevy. Sami se tedy podívejte na celou nabídku partnerů, se kterými