Matrace Magniflex v Klubu pevného zdraví

Bolí vás záda? Máte problémy s klouby či zádovým svalstvem? Seznamte se s novinkami obchodu Magniflex, který je partnerem Klubu pevného zdraví. Členové Klubu tak mohou na všechny matrace, anatomické polštáře i zdravotní příslušenství, které obchod nabízí, využít slevu ve výši 10 %.

První novinkou je matrace Magnistretch, která natahuje vaši páteř, zatímco spíte. Pomocí tlaku vyvíjeného vaší tělesnou hmotností na matraci se vrchní vrstva matrace roztahuje a každá polovina se pohybuje opačným směrem. Toto hnutí jemně táhne záda, zvětšuje prostor mezi obratli a vytváří prostor pro regeneraci a revitalizaci meziobratlových plotének během spánku. Tento patent umožní lepší rozložení hmotnosti na matraci a díky 2 cm patentované paměťové pěny v potahu i lepší průtok krve. Matrace tak napomáhají při zdravotních problémech s páteří, klouby a se zádovým svalstvem. Jde o unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře.

Další novinkou je postel Magnismartech, která měří během spánku srdeční tep, počet nádechů za minutu, počet pohybů včetně zvednutí se během noci, teplotu matrace i pokoje a zároveň osvětlení. K posteli je připojen i mikrofon, který snímá okolní zvuk, a pokud osoba chrápe, automaticky lehce přizvedne lůžko, což zapříčiní přerušení chrápání. Samozřejmě je tedy postel i libovolně polohovatelná. Všechny tyto údaje se vám zobrazí na telefonu či tabletu a lze nahrávat jednotlivé noci, které pak můžete porovnávat.

Více se dozvíte přímo v jednom ze showroomů v Praze nebo se ptejte u obchodních partnerů na matrace Magniflex. Kontaktní údaje naleznete na www.magniflex.cz.

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý závod bude zahrnovat 3 dílčí běhy – kratší běh do vrchu s