Náramek BodyID - skvělý dárek pro vás a vaše blízké

11. 12. 2017

žena

Záleží vám na vašem bezpečí či na bezpečí vašich blízkých? Mějte při sobě neustále zdravotní náramek BodyID, který v případě nehody řekne to důležité za vás. Pro členy Klubu pevného zdraví  nabízí partner slevu 20 % při zadání slevového kódu VZP v on-line objednávce.

Klasický náramek je vybaven štítkem z kvalitní nerezové oceli, na který je laserem napsaný text dle vašeho přání – nejčastěji:

• kdo jste,
  • kontakty na vaše blízké,
  • případné zdravotní indispozice,
  • jakékoli další důležité informace.

Možné jsou také obrázky, které z náramku udělají originální, ale především užitečný doplněk.

Náramek je vhodný pro kohokoli (pacienty, sportovce, děti, seniory, cestovatele). Podívejte se na příběhy klientů na tomto odkazu https://www.bodyid.com/cs/pribehy/, ať získáte představu, k čemu náramky slouží.

Všechny podstatné informace o zdravotních náramcích, včetně kompletní nabídky, najdete na www.bodyid.com.

BodyID náramek se zdravotním profilem pak je v podstatě zdravotní dokumentace, kterou máte neustále při sobě, neboť je přístupná v jakékoliv zemi, kdekoli je signál pro internet nebo alespoň pro SMS (profil je možné založit i v angličtině).

Zdravotní profil obsahuje tyto informace:

• osobní údaje,
  • kontakty na osoby blízké a na lékaře,
  • údaje o pojištění,
  • lékařské zprávy, vyšetření a laboratorní výsledky,
  • předepsané léky,
  • očkování,
  • jakékoli další údaje,
  • které uznáte za vhodné uložit.

Všechny informace k on-line zdravotnímu profilu jsou uvedeny na www.zdravotniprofil.cz

Štěstí přeje připraveným. Pořiďte si náramek BodyID, který to důležité řekne za vás.

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »