Nastartujte svůj den zdravou snídaní a vyzkoušejte sladký kuskus s ovocem

Ne nadarmo se říká, snídaně je základ dne. Měla by vás nastartovat a hlavně by měla obsahovat užitečné živiny pro tělo. Zkuste náš recept, jeho příprava vám ráno zabere jen chvíli a pochutná si na něm celá rodina.

Ingredience na 4 porce:

Tip pro vás

Jste milovníky BIO potravin a zdravého životního stylu?

Členové KPZ mohou uplatnit v e-shopu Country Life, s.r.o., slevu 10 % na kompletní sortiment.

Navíc při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma.

• 200 g celozrnného kuskusu
  • 50 g sušených meruněk
  • 200 g rozinek
  • 50 g strouhaného kokosu
  • 50 g lískových ořechů
  • 2 lžíce agávového sirupu
  • 100 ml rostlinné smetany Oatly
  • 1 lžička skořice

Čas přípravy:

Postup přípravy:

1. Kuskus připravte dle návodu na obalu.

2. Meruňky a rozinky zalijte vroucí vodou a nechte nabobtnat. Můžete si takto připravit více ovoce a uchovat několik dní v ledničce pro pozdější použití.

3. Smíchejte smetanu a sirup.

4. Smíchejte kuskus, rozinky, meruňky (můžete pokrájet), ořechy, kokos a skořici. Přelijte smetanou se sirupem.

Tento pokrm je výborný k snídani, ale můžete si ho připravit i ke svačině do práce nebo dětem do školy.

Nahrajte do 28. 7. 2016 fotografii tohoto vašeho vlastnoručně připraveného jídla, označte ji hashtagy #prazdninyskpz #klubpevnehozdravi a vyhrajte skvělé ceny v naší letní soutěži!

Více informací najdete na: https://www.klubpevnehozdravi.cz/souteze/prazdniny-s-kpz/

Zdroj: Country life