Nechte si zdarma změřit zrak i periferní vidění v Erste Optik

13. 2. 2018

zrak

Partner Klubu pevného zdraví První optika pro vás připravil měření zraku zdarma v příjemném prostředí pobočky Erste Optik ve Štefánikově ulici 52, Praha 5.

Nutností je objednat se předem, aby byl vyhrazen dostatečný časový prostor. Kontakty pro objednání: tel. č. 603 193 823, info@ersteoptik.cz.

Údaje o výsledcích měření, vašich potřebách a požadavcích budou předány na pobočku První optiky, kterou si sami vyberete pro nákup brýlí za výhodné ceny. Zde vám také s výběrem obrouček i vhodných dioptrických skel poradí a poskytnou zdarma servis brýlí, které již nosíte.

Sleva 30 % na nákup brýlí se vztahuje na pobočky První optiky s výjimkou pobočky Erste optik.


Mohlo by vás zajímat

žena

Matrace Magniflex v Klubu pevného zdraví

21. 2. 2018

Magniflex, partner Klubu pevného zdraví, poskytuje 10% slevu na všechny matrace, anatomické polštáře a zdravotní příslušenství. „Stejně jako kvalitní strava pokračování »

tiskove_zpravy

Každá druhá těhotná čerpá benefity. Vede prvotrimestrální screening

15. 2. 2018

Nastávající maminky jsou ze šesti milionů klientů VZP nejpilnější v čerpání benefitů. Jestliže jich ročně porodí 70 tisíc, pak v loňském roce jich bezmála pokračování »

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct