Nechte si zdarma změřit zrak i periferní vidění v Erste Optik

13. 2. 2018

zrak

Partner Klubu pevného zdraví První optika pro vás připravil měření zraku zdarma v příjemném prostředí pobočky Erste Optik ve Štefánikově ulici 52, Praha 5.

Nutností je objednat se předem, aby byl vyhrazen dostatečný časový prostor. Kontakty pro objednání: tel. č. 603 193 823, info@ersteoptik.cz.

Údaje o výsledcích měření, vašich potřebách a požadavcích budou předány na pobočku První optiky, kterou si sami vyberete pro nákup brýlí za výhodné ceny. Zde vám také s výběrem obrouček i vhodných dioptrických skel poradí a poskytnou zdarma servis brýlí, které již nosíte.

Sleva 30 % na nákup brýlí se vztahuje na pobočky První optiky s výjimkou pobočky Erste optik.

žena

Matrace Magniflex v Klubu pevného zdraví

21. 2. 2018

Magniflex, partner Klubu pevného zdraví, poskytuje 10% slevu na všechny matrace, anatomické polštáře a zdravotní příslušenství. „Stejně jako kvalitní strava pokračování »