Nový partner Klubu pevného zdraví – e-shop kasa.cz

Připravili jsme pro vás spolupráci s novým partnerem – internetovým obchodem Kasa.cz, akci, se kterou ušetříte při nákupu na tomto e-shopu.

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí kompletní sortiment elektra, zahradní techniky, vybavení do dílny a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů kladou v Kasa.cz velký důraz na pohodlí svých zákazníků.

Nabízejí proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo osobní odběr zdarma na více než 120 výdejních místech KasaPOINT po celé ČR.

Nyní můžete výhodně nakupovat na Kasa.cz i vy. Prohlédněte si aktuální slevu na produkty na webu www.kasa.cz/klubpevnehozdravi.

Jak uplatníte slevu pro členy Klubu pevného zdraví, najdete zde.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na