Objednejte si své nové brýle on-line

Vyzkoušejte si z pohodlí vašeho domova nové dioptrické brýle od oční optiky Lentiamo.

Pro nákup využijte virtuální zrcadlo – k vyzkoušení máte více než 1 000 modelů brýlí. Oční optika Lentiamo má pro všechny zájemce širokou nabídku kvalitních brýlí renomovaných značek za dostupné ceny.

A navíc pro členy Klubu pevného zdraví je připravena sleva 10 % na dioptrické brýle, včetně brýlových čoček.

Slevu je možné uplatnit po předložení členské kartičky Klubu pevného zdraví na adrese Křemencova 176/6, Praha 1, kde je vám k dispozici profesionální tým optiky Lentiamo. Otevírací doba je od pondělí do pátku vždy od 10 do 18 hodin.

Více informací najdete v profilu partnera.