Oslava dne seniorů v Hradci Králové

Na první říjnový den připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. V Hradci Králové se oslavy uskuteční již ve čtvrtek 15. září na Pivovarském náměstí od 12.00 do 17 hodin.

Jako poděkování za celoživotní zásluhy o rodinu a blízké jsou připravena hudební vystoupení a další doprovodný program ve vybraných městech ČR.

V Hradci Králové startuje program na Pivovarském náměstí ve 12.00 hodin. Návštěvníky čekají taneční a hudební vystoupení, volné vstupy do Muzea východních Čech, Galerie moderního umění, do kostela sv. Mikuláše v Jiráskových sadech nebo do Vodní elektrárny Hučák.

Všeobecná zdravotní pojišťovna se připojí k této akci poradnou zdravé výživy, kterou zajistí partner Klubu pevného zdraví, společnost Změň svůj Svět. Naměřené hodnoty mohou zájemci zkonzultovat přímo na místě s výživovou poradkyní. U zástupců VZP pak získají informace k letošním příspěvkům, ke slevám, které nabízejí regionální partneři Klubu pevného zdraví, nebo k aplikaci Moje VZP.

Pozvánka (dokument PDF)

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat