Oslava dne seniorů v Náchodě

Oslavy Mezinárodního dne seniorů se uskuteční v Náchodě v úterý 15. října v Městském divadle Dr. Josefa Čížka od 14 do 17 hodin.

Letos proběhne již sedmý ročník oslav tohoto svátku seniorů, který připadá každoročně na první den v říjnu. Jako poděkování za celoživotní zásluhy pro rodinu a blízké jsou připravena hudební vystoupení a další doprovodný program ve vybraných městech ČR.

V Náchodě se návštěvníci mohou těšit na řadu besed, které budou zaměřeny na sociální a zdravotní služby, starobní důchody, sociální dávky nebo bezpečnost a ochranu seniorů. Program doplní několik hudebních vystoupení.  

U prezentačního stanoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny získají návštěvníci informace k poskytovaným příspěvkům pro seniory a ke slevám, které nabízejí regionální partneři Klubu pevného zdraví.

Mohlo by vás zajímat

plyšák

Plyšáková ordinace

Ve dnech 10. a 11. prosince se v rámci spolupráce VZP a Nemocnice České Budějovice uskuteční akce pro děti pod názvem „Plyšáková ordinace“ ve vstupním terminálu nemocnice. Od 9 do 16 hodin si děti mohou přinést svého plyšáka

První pomoc

Naučte se s VZP poskytovat první pomoc

Přijďte v listopadu nebo v prosinci do některého z nákupních center ve dvanácti městech napříč republikou, naučte se poskytovat první pomoc a získejte pěknou výhru. Chaotický čas v předvánočním období přináší celou řadu

hokej brusle

Adventní bruslení

V Jindřichově Hradci a Soběslavi vás o víkendu čeká vánoční škola bruslení pro celou rodinu, pořádaná v rámci projektu Děti do bruslí. Bruslení bude probíhat ve standardních časech víkendové školy bruslení. 7.