Oslavte s námi Světový den těhotenství

Partner Klubu pevného zdraví Mimipůjčovna pořádá ve čtvrtek 7. května oslavu k příležitosti Světového dne těhotenství.

Přijďte ve čtvrtek 7. května do Obecního Dvoru v Kolíně a oslavte s námi Světový den těhotenství. Akce začíná od 10.00 hodin a je pro vás připravena řada zajímavých aktivit. Po celý den můžete ochutnávat zdravé potraviny, vyzkoušet si těhotenské prádlo či využít zkoušky těhotenského hudebního pásu – Baby bell.

Připravené workshopy:

10.30-11.00 zdravá strava v těhotenství

11.00-11.30 TianDe kosmetika pro těhotné

12.00-13.00 měření na InBody 230 zdarma (pro netěhotné)

13.30-14.00 Medela - přirozená podpora kojení - laktační poradce

15.00-15.30 zdravá strava v těhotenství

16.30-17.00 těhotenské cvičení s fitness trenérem

VZP ČR myslí také na maminky . V rámci benefitů připravila příspěvek 500 Kč například na kurzy přípravy k porodu, pohybové aktivity pro těhotné, prvotrimestrální screening, přítomnost partnera u porodu nebo pomůcky na kojení.

Mimipůjčovna je partnerem Klubu pevného zdraví a členkám Klubu nabízí slevy na půjčovné výbavy pro miminka.

Příloha: plakát [PDF]

Markéta Dejmková
Odborná referentka marketingu a služeb klientům