Otvírání Máchova jezera v Doksech

18. 5. 2017

žena

V sobotu 20. května od 13 hodin se v Doksech na hlavní pláži slavnostně otevře Máchovo jezero pro sezonu 2017.

Otvírání Máchova jezera inspirované animovaným filmem „Příšerky pod hladinou“ jistě přiláká nejen rodiny s dětmi. Příjezdem pirátské flotily začne bohatý odpolední program, který moderuje Vladimír Hron. Všeobecná zdravotní pojišťovna představí na této akci své preventivní programy a také produkty Pojišťovny VZP. Malí piráti i u nás najdou malé poklady.


Mohlo by vás zajímat

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví s Fénixem

20. 9. 2017

Ve středu 20. září se v prostorách pracoviště VZP ČR v Brně na ulici Benešova 10 koná letošní druhý Den zdraví s Fénixem. Pro všechny pokračování »

zdrava_strava2

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

16. 9. 2017

V sobotu 16. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již tradiční Jihočeský festival zdraví. Každý rok je festival věnován jinému pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct