Otvírání Máchova jezera v Doksech

18. 5. 2017

žena

V sobotu 20. května od 13 hodin se v Doksech na hlavní pláži slavnostně otevře Máchovo jezero pro sezonu 2017.

Otvírání Máchova jezera inspirované animovaným filmem „Příšerky pod hladinou“ jistě přiláká nejen rodiny s dětmi. Příjezdem pirátské flotily začne bohatý odpolední program, který moderuje Vladimír Hron. Všeobecná zdravotní pojišťovna představí na této akci své preventivní programy a také produkty Pojišťovny VZP. Malí piráti i u nás najdou malé poklady.

masáže

Ukázka masáží na pobočce VZP ČR

25. 5. 2017

Přijďte ve čtvrtek 1. 6. na klientské pracoviště VZP ČR v ulici Na Florenci 2116/15 v Praze 1 a maséři ze Studia Světélko vás namasírují. Ukázku masáží pokračování »

žena

Lázně Libverda zvou na seminář o pohybu

23. 5. 2017

V pátek 26. května proběhne od 9.30 do 16.30 hodin v Lázeňském domě Ostrava v Lázních Libverda seminář na téma „Pohyb je život a život je pohyb“. Je určen pro pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v České Lípě

19. 5. 2017

V úterý 23. května od 14 do 18 hodin si nenechte ujít Den zdraví v českolipském Kulturním domě Crystal. Dozvíte se, co vám škodí a co prospívá. pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.