Partner Klubu pevného zdraví e-shop Mamavis - máma, která ví

Priessnitzovy víceúčelové zábaly a další výrobky dvou nápaditých maminek můžete získat s 10% slevou.

Byly žily dvě kamarádky, kterým se narodila miminka. Jedné chlapeček a druhé holčička. Ale miminka byla často nemocná. Každou chvíli je přepadla rýma, kašel, zánět průdušek či angína. Maminky se nemocemi svých dětí moc a moc trápily. Pan doktor předepsal dětem prášky a doporučil další procedury, které podporují uzdravení. Například Priessnitzovy zábaly, kdy se na tělo přiloží látka namočená ve studené vodě, překryje se fólií a na závěr se vše zavine do látky suché. Jenže dětem obklady nedržely a neustále padaly. A tak se zrodil nápad. Maminky zábaly vymyslely, zkonzultovaly s lékařem a ušily tak, aby dětem na tělíčku držely. A nejen na hrudníčku, upravily a zhotovily obklady na ramena, lokty, kolena či krk, pro děti i dospělé. Zábaly lze použít na bolesti zad, kloubů, růstové bolesti, záněty prsu při kojení a další.

O zcela nových výrobcích na trhu se více dozvíte na www.mamavis.czwww.facebook.com/mamavis.cz. Součástí stránek jsou fotky, rady, návody a instruktážní videa. Inspirovat se můžete příběhem „Maminka podnikatelkou na plný úvazek aneb jak jsem patentovala svůj nápad“ na  www.mamakteravi.cz/ebook-zdarma.

Klienti Všeobecné zdravotní pojišťovny, členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat na všechny výrobky slevu 10 %. Více nahttps://www.klubpevnehozdravi.cz/katalog-partneru/e-shop-wwwmamaviscz.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na