Poznejte nového partnera Klubu pevného zdraví - naBOSo

Obujte se každý den do lepšího života naBOSo a poznejte bosé boty (barefooty) s mnohými zdravotními výhodami oproti klasické obuvi. Nový partner Klubu pevného zdraví nabízí nejširší výběr bosých bot v České republice. Členové mohou získat zajímavé cenové zvýhodnění.

Odborný personál vám ve dvou prodejnách, v Praze 6 a Praze 4, poradí při výběru té správné bosé boty a prozradí, jak správně chodit, držet tělo a klást nohu. Jak zdravě běhat, se můžete naučit v klinice zdravého pohybu, kde získáte lekci s 50% slevou.

V nabídce partnera jsou bosé boty domácích i světových výrobců, např. Vivobarefoot, Feelmax, Sole Runner, Ahinsa, Leguano, Sockwa, ZeaZooKids a mnoho dalších, také prstové ponožky, rovnače prstů Correct Toes, fyzioterapeutický kořenový koberec Rooty Rug a další doplňky.

Kompletní nabídku naleznete na www.naboso.cz, kde můžete objednávat on-line.
Slevové kódy uvádějte do poznámky objednávky, jejich znění naleznete zde:

Při osobní návštěvě bude sleva poskytnuta po prokázání se kartou člena Klubu pevného zdraví.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny