První optika nabídne své služby na klientském pracovišti VZP

15. 3. 2018

zrak

Přijďte ve čtvrtek 15. 3. na klientské pracoviště VZP v Sokolovské ul. 662/136b v Praze 8 a odborníci z První optiky vám vyčistí ultrazvukem brýle, případně provedou drobné opravy vašich brýlí.

„Milujeme brýle“ - to je motto optiky, která poskytuje členům Klubu pevného zdraví 30% slevu na nabízený sortiment. Přehled poboček, kde můžete využít slevy na brýle a veškeré příslušenství, naleznete na www.prvnioptika.cz.

Ať už si potřebujete vyřídit záležitosti týkající se zdravotního pojištění nebo máte v plánu pořídit si kvalitní sluneční či dioptrické brýle, přijďte, odborníci vám rádi poradí. Těšíme se na vás.


Mohlo by vás zajímat

žena

BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem. Chceš poznat, jak funguje pokračování »

běh

KaBaL International 2018 v Karviné

15. 3. 2018

VZP podporuje aktivity pro zdravý životní styl, proto je partnerem mezinárodního badmintonového turnaje, který pořádá KaBaL team Karviná, z.s., ve spolupráci s Českým pokračování »

žena

VZP se představí návštěvníkům veletrhu Svět ženy

15. 3. 2018

Na brněnském výstavišti bude ve dnech 15.–18. 3. probíhat veletrh Svět ženy. Jedná se o (nejen) prodejní přehlídku sortimentu pro ženy všech věkových pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct