První optika nabídne své služby na klientském pracovišti VZP

15. 3. 2018

zrak

Přijďte ve čtvrtek 15. 3. na klientské pracoviště VZP v Sokolovské ul. 662/136b v Praze 8 a odborníci z První optiky vám vyčistí ultrazvukem brýle, případně provedou drobné opravy vašich brýlí.

„Milujeme brýle“ - to je motto optiky, která poskytuje členům Klubu pevného zdraví 30% slevu na nabízený sortiment. Přehled poboček, kde můžete využít slevy na brýle a veškeré příslušenství, naleznete na www.prvnioptika.cz.

Ať už si potřebujete vyřídit záležitosti týkající se zdravotního pojištění nebo máte v plánu pořídit si kvalitní sluneční či dioptrické brýle, přijďte, odborníci vám rádi poradí. Těšíme se na vás.

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.