Road show pro prvňáčky

10. 10. 2017

školák

VZP se i letos stala partnerem populární road show s názvem Hurá do školy! Po celé září se tak žáčci prvních tříd v řadě jihomoravských škol mohli těšit na milé dárečky a pestrý program.

Akci Hurá do školy! pořádalo Rádio Petrov, jehož moderátoři s týmem hostesek navštívili celkem 18 škol, tedy 36 tříd prvňáčků. Přímo ve třídách probíhal program s názvem „Dětské vysílání“, kdy si děti vyzkoušely, jaké to je být moderátorem, redaktorem, rosničkou, ředitelem rádia, grafikem atd. Děti poté nacvičovaly jednotlivé činnosti a vytvořily tak vlastní vysílání – dětské rádio.

Malí školáčci dostali také drobné dárky od VZP a domů si odnášeli i letáčky s informacemi o aktuálních benefitech a službách, které VZP nabízí.

běh

Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře pokračování »

běh

Sporťáček v Brně už tuto sobotu!

16. 9. 2017

Wannado festival Sporťáček se vrací do Brna, letos společně s olympijským medailistou a ikonami českého sportu. Přehlídka sportů startuje v sobotu 16. září  v 10 hodin ve pokračování »

den dětí

Závod na koloběžkách v Bechyni