Road show pro prvňáčky

10. 10. 2017

školák

VZP se i letos stala partnerem populární road show s názvem Hurá do školy! Po celé září se tak žáčci prvních tříd v řadě jihomoravských škol mohli těšit na milé dárečky a pestrý program.

Akci Hurá do školy! pořádalo Rádio Petrov, jehož moderátoři s týmem hostesek navštívili celkem 18 škol, tedy 36 tříd prvňáčků. Přímo ve třídách probíhal program s názvem „Dětské vysílání“, kdy si děti vyzkoušely, jaké to je být moderátorem, redaktorem, rosničkou, ředitelem rádia, grafikem atd. Děti poté nacvičovaly jednotlivé činnosti a vytvořily tak vlastní vysílání – dětské rádio.

Malí školáčci dostali také drobné dárky od VZP a domů si odnášeli i letáčky s informacemi o aktuálních benefitech a službách, které VZP nabízí.


Mohlo by vás zajímat

otazky

Otázka týdne

21. 3. 2018

Mohu přihlášku dcery na Mořského koníka vyplnit a podat sama, nebo musím mít plnou moc od druhého zákonného zástupce? Máme ji ve střídavé pokračování »

deti

Udělejte dětem i sobě radost a přijeďte na mašinky do Království železnic

23. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví zve do své výjimečné expozice v Praze a nabízí pro děti vstup zdarma. Uvidíte zde téměř 600 m2 modelových kolejišť, na pokračování »

mk

S Mořským koníkem bude jezdit dvakrát víc dětí. VZP navíc díky e-aukci snížila cenu o 190 miliónů

16. 1. 2018

VZP pošle letos k moři v rámci třítýdenních ozdravných pobytů Mořský koník téměř dvakrát víc chronicky nemocných dětí než loni. Jejich rodiče pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct