Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

běh

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu.

Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý závod bude zahrnovat 3 dílčí běhy – kratší běh do vrchu s hromadným startem, prudší výběh svahu v terénu a výběh schodů rozhledny. Pro děti bude připraven dětský závod a bohatý doprovodný program (soutěže, skákací hrad).

Všechny závody se uskuteční v čase 9.00–13.30 na těchto místech:

26. 5. Karlovy Vary – Diana třikrát jinak

27. 5. Mariánské Lázně – Hamelika třikrát jinak

2. 6. Plzeň – Chlum třikrát jinak

3. 6. Plzeň – Krkavec třikrát jinak

9. 6. Litohlavy – Vršíček třikrát jinak

Zástupci VZP nabídnou návštěvníkům informace o výhodách členství v Klubu pevného zdraví a benefitních programech VZP. Závodníci si budou moci před startem otestovat své tělesné hodnoty (BMI a tlak).


Mohlo by vás zajímat

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct