S cestovním pojištěním Optimal za léčebné výlohy nic nezaplatíte

Vyhněte se zbytečnému strachu z účtů za svoji případnou léčbu v zahraničí a užívejte si svoji dovolenou naplno! Sjednejte si nejprodávanější cestovní pojištění u Pojišťovny VZP, a. s. – pojištění Optimal. Ať už vás potká jakýkoli úraz nebo onemocnění, PVZP vše uhradí bez jakéhokoli limitu pojistného plnění. Navíc v cizině nebudete muset nic řešit ani se potýkat s cizími jazyky – o všechno se postará asistenční služba, která je součástí pojištění.

Za cestovní pojištění Optimal nedáte víc než pár stokorun, například týdenní pobyt v Chorvatsku vyjde tříčlennou rodinu zhruba na pětistovku.

Cestovní pojištění Optimal si můžete sjednat na každé pobočce PVZP nebo VZP ČR a také on-line.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na