Sleva a bonus na nákup brýlí v První Optice

Slevu 50 % na vybrané brýlové obruby a navíc při nákupu celých brýlí bonus v hodnotě 1 000 Kč připravila nyní pro klienty VZP První Optika.

Pro čerpání slevy stačí vytisknout voucher přiložený v příloze.

A jako dárek navíc při nákupu brýlí obdržíte voucher na nákup dalších brýlí v hodnotě 700 Kč. Voucher v hodnotě 700 Kč má neomezenou platnost a můžete ho využít sami, nebo ho darovat svým blízkým.

Akce platí do 30. 10. 2020.

Pobočky a kontakty na První Optiku najdete na: https://www.prvnioptika.cz/

Stálá sleva pro členy Klubu pevného zdraví: 30 % při nákupu celých dioptrických brýlí. Nelze sčítat s aktuální akcí.