Sleva na všechny pobyty v Lázních Poděbrady

Dopřejte sobě nebo svým blízkým lázeňskou péči plnou odpočinku a regenerace se slevou 10 % v Lázních Poděbrady, které jsou novým partnerem Klubu pevného zdraví.

Lázně Poděbrady, největší poskytovatel lázeňské péče ve Středočeském kraji, jsou proslaveny především léčbou srdečních obtíží. Do Poděbrad ale jezdí pacienti také za léčbou pohybového ústrojí nebo na wellness pobyty.

Sleva 10 % pro členy Klubu pevného zdraví se vztahuje na všechny pobyty v Lázních Poděbrady, kromě pobytů akčních.

Více informací naleznete na www.lazne-podebrady.cz.