Slevy a bonusy v Praze s Klubem pevného zdraví

Pokud ještě nejste členem Klubu pevného zdraví, zaregistrujte se jednoduše pomocí on-line přihlášky a čerpejte bonusy a slevy, které vám klub nabízí.

V Praze využijte například širokou nabídku dentální hygieny, na kterou budete moci jako členové klubu čerpat slevy.

Dentální klinika Floradent nabízí 20% slevu pro děti i dospělé a také 10% slevu na domácí i ordinační bělení zubů.

Jako členové klubu uplatníte slevu 20 % na kompletní služby u dentální hygieny Care & Cure Clinic.

Slevu 20 % na dentální hygienu i zubní kyretáž získáte u dentální hygieny DENTA Clinik. Zubní kyretáž je hloubkové čištění a odstranění zubního kamene, který se nachází většinou v hloubce kořene, a čištění se často provádí v lokální anestezii.

U Stomatologické péče DKI získáte na dentální hygienu slevu 15 %. Smile Centrum nabízí členům klubu 10% slevu na dentální hygienu a zároveň 15% slevu na bělení zubů.

U dentální hygieny Bc. Kateřiny Vacíkové získáte slevu 20 % na dentální hygienu pro děti i dospělé.

rehabilitace

Náš tip:

Těhotné ženy a maminky a také aktivní dárci krve mohou čerpat příspěvky od VZP, které jsou určené na dentální hygienu nebo balíček dentální hygieny zakoupený v lékárně, v ordinaci u dentální hygienistky nebo ve specializované prodejně zdravotních potřeb. Těhotné ženy a maminky mohou získat příspěvek v celkové výši až 3 000 Kč a aktivní dárci krve mohou čerpat na dentální hygienu příspěvek ve výši až 1 000 Kč po doložení alespoň dvou bezplatných odběrů za kalendářní rok.

cyklistika

Na zdravé zuby i dásně myslete také u dětí. Pro správný růst zoubků využijte výrobky od KidPro, která nabízí kousátka z potravinářského silikonu. Členové klubu mohou uplatnit slevu 20 % při nákupu na jejich e-shopu.

Nabídka benefitů klubu je ale širší. Pro váš klid a větší bezpečí dětí i prarodičů, kteří zůstávají doma sami, vyzkoušejte náramek a aplikaci BodyGuard od BodyID, na který můžete umístit např. informace o zdravotním stavu. V případě potřeby lze pomocí náramku zaslat také SMS se svou polohou. Na sestavení tohoto náramku můžete jako členové klubu uplatnit slevu 20 %.

Pro celkové zdraví i kvalitní život je důležitá i správná strava. U Naturalis - Superpotraviny najdete doplňky stravy i přírodní kosmetiku. Členové klubu získají na celý nákup na e-shopu slevu 14 %.

Ve Studiu Světélko si můžete vychutnat masáž, kterou provádí slabozrací a nevidomí maséři. Pro členy klubu studio nabízí slevu 10 % na všechny masérské, rekondiční a regenerační služby, na které se můžete objednat on-line nebo po telefonu.

Staňte se členem Klubu pevného zdraví a užívejte jeho výhody.