Speciální nabídka slev na měsíc září pro členy KPZ!

Relaxujte s námi při čtení vaší oblíbené knihy. Pokud patříte mezi milovníky napínavých příběhů, romantických povídek či naučné literatury, máme pro vás dobrou zprávu.

Zařaďte se mezi prvních 100 a využijte slevu 25 % na nákup knih na www.albatrosmedia.cz. Nejen, že navíc dostanete poštovné zdarma, ale jako dárek i knihu Kuchařka pro zdraví zdarma!

Pokud patříte spíše ke sportovním nadšencům, ani na vás jsme nezapomněli.  V prodejnách Hervis SPORTS čeká pro prvních 1 000 členů sleva 20% při nákupu nad 1 500 Kč!

Udělejte si radost a ušetřete s námi!

Pokud nestihnete využít speciální zářijovou nabídku, nevadí, zajímavé slevy u těchto partnerů na Vás čekají i nadále.

Další nabídku slev a výhod pro členy Klubu pevného zdraví najdete na www.klubpevnehozdravi.cz/slevy-u-partneru

Podmínky speciální akce:

Albatrosmedia.cz – Speciální akce pro prvních 100 členů KPZ, kteří uplatní slevu, je platná od 1. 9. 2014 do 30. 9. 2014 (akce může být ukončena dříve než 30. 9. 2014, a to zejména uplatněním 100. slevy). Při objednávce zadejte slevový kód VZP1415AM do pole „Slevový kupón nebo heslo slevové akce".

Hervis Sports – Speciální akce pro prvních 1 000 členů KPZ, kteří uplatní slevu, je platná od 1. 9. 2014 do 30. 9. 2014 (akce může být ukončena dříve než 30. 9. 2014, a to zejména uplatněním
1 000. slevy). Sleva se nevztahuje na zboží označené „1. Cena“ a nákup v e-shopu. Při využití slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.

Slevy nelze kombinovat s ostatními slevovými akcemi a kupóny.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na