Sporťáček v Brně už tuto sobotu!

16. 9. 2017

běh

Wannado festival Sporťáček se vrací do Brna, letos společně s olympijským medailistou a ikonami českého sportu. Přehlídka sportů startuje v sobotu 16. září  v 10 hodin ve sportovním areálu Hněvkovského a na koupališti Biotop v Brně-Komárově. Partnerem festivalu je i Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Cílem festivalu je ukázat veřejnosti sportovní možnosti a motivovat především děti a mladé lidi k pravidelnému  sportování. V Brně se návštěvníkům představí více než 70 klubů, budou si moci užít den plný pohybu, vyzkoušet si různé tradiční i netradiční sporty a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější.

Za začínajícími sportovními nadějemi přijedou do Brna olympijský medailista kajakář Jiří Prskavec, biatlonista Ondřej Moravec, krasobruslař Tomáš Verner a silniční cyklista Ján Svorada. Velkou novinkou letošního festivalu je soutěž o titul Festivalového Ninji na nové překážkové dráze Ninja Race.

Partner festivalu, Všeobecná zdravotní pojišťovna, nabídne na svém stánku zájemcům  informace o příspěvcích na sportovní aktivity a další aktuální benefity, zdravotní monitoring, výběr edukačních a propagačních tiskovin a dětem i oblíbené nafukovací balonky.

Vstup pro návštěvníky a prezentace sportovních klubů je zdarma

Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře pokračování »

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví s Fénixem

20. 9. 2017

Ve středu 20. září se v prostorách pracoviště VZP ČR v Brně na ulici Benešova 10 koná letošní druhý Den zdraví s Fénixem. Pro všechny pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.