Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

cyklistika

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let.

Akce proběhne za účasti VZP v Českých Budějovicích 24. 6. v čase od 10 do 18 hodin.

Principem akce je, aby si děti přišly zdarma v jeden den na jednom místě vyzkoušet co nejvíce sportů. Díky regionálním klubům, které si mohou na akci dělat nábor, tak mají šanci zjistit, co je nejvíc baví.

Součástí festivalu, jehož programem provede populární dvojice Zorka Hejdová a Zdeněk Piškula, bude i řada exhibic klubů, možnost setkat se se sportovními osobnostmi a řada dalších novinek, včetně chutného a zdravého bistra.

Na akci vás očekáváme na stanovišti Všeobecné zdravotní pojišťovny.

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »