STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Aktivity STOBu jsou spojeny se jménem PhDr. Ivy Málkové, která se již více než 30 let věnuje problematice obezity.

Podstatou je využívání metody kognitivně-behaviorální psychoterapie, která je uznávána za jednu z nejefektivnějších metod terapie obezity. Nevěnuje se pouze tomu, co jíst, ale jak převést teoretické vědomosti do praktického života a jak změnit své návyky. Neochuzuje o požitek z jídla, ale mění postupně nevhodné stravovací a pohybové návyky. Tato změna by měla vést k hubnutí s trvalým váhovým úbytkem a také zvýšit kvalitu života.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva 10 %, kterou můžete využít na:

• kurzy snižování nadváhy v Praze (začínají v září 2014)
  • cyklus podvečerních seminářů (budou probíhat na podzim a jsou věnované problematice zdravé výživy, rozumného hubnutí a psychologického pohledu na změnu životního stylu)
  • jednodenní semináře – témata: Využití koučování a hubnutí, Využití NLP (neurolingvistické programování) principů a technik při snižování nadváhy, Obezita a její komplikace, je třeba se znepokojovat?, Význam jednotlivých druhů potravin v lidské výživě

Při objednání kurzu nebo semináře napište do poznámky v objednávkovém formuláři: sleva 10% KPZ

Další informace najdete na www.stob.czwww.stobklub.cz

DER Touristik letní dovolená

Letní dovolená – odpočinek pro tělo i duši

Letní měsíce se kvapem blíží a s nimi i čas, kdy statisíce Čechů vyrazí k moři. Češi jsou jako vnitrozemský národ pověstní tím, že alespoň týden v roce chtějí strávit na pláži a užívat si všeho, co