Tip na výlet

2. 8. 2018

zena_

Karlovarský kraj

Prázdniny jsou za půlkou a my tu máme pokračování našeho seriálu, který odhaluje krásy našich krajů. Tentokrát Klub pevného zdraví zavítá do Karlovarského kraje.

Karlovarský kraj leží v severní části Západočeského kraje a oplývá zajímavým přírodním bohatstvím. Asi každému se vybaví Karlovy Vary, které jsou proslulé díky svým termálním pramenům, a počtem turistů, kteří toto lázeňské město každoročně navštěvují. Lázeňskou kolonádou se však mohou pochlubit i Mariánské lázně, Františkovy lázně nebo Konstantinovy lázně. Pokud nepatříte mezi fanoušky lázní, zmíněná města vás určitě uchvátí svojí architekturou a přírodou. Naším žhavým tipem je Empírová patrová vila Lützow v Karlových Varech, která sousedí s parkem Jeanna de Carro.

Za zmínku stojí malé městečko Loket, které se objevilo i v Bondovce Kasino Royale. Příjemná je také návštěva města Cheb nebo Skiareálu Klínovec, který i v létě nabízí malebnou přírodu a zážitky pro celou rodinu. 

Pokud jste ještě na vážkách, zda jet či nejet na výlet do Karlovarského kraje, věříme, že nabídky našich regionálních partnerů vás jistě přesvědčí. Zajděte se i s rodinou v těchto horkých dnech zchladit do bazénu s tobogánem KV aréna, kde získáte slevu 10 %, nebo můžete relaxovat v Alžbětiných lázních, kde máte na proceduru slevu 40 %.

Šťastnou cestu a užijte si výlet. Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše zážitky.

Více informací o partnerech ZDE


Mohlo by vás zajímat

lekar_

I v létě mějte své zdraví pod kontrolou

27. 7. 2018

S VZP preventivně a výhodně Ať už si užíváte dny volna lenošením u bazénu nebo trávíte dovolenou aktivně, snažíte se nemyslet na starosti všedních dnů, pokračování »

VZP

Nekalá přeregistrace: Náboráři konkurence zneužili mentálně postižené klienty VZP

10. 7. 2018

Naháněči, kteří se snaží za využití nejrůznějších nekalých praktik přehlašovat klienty Všeobecné zdravotní pojišťovny ke konkurenčním pokračování »

zdrava_strava_

Změňte svůj jídelníček

4. 7. 2018

Chcete zhubnout a nemáte čas docházet na konzultace k nutričním specialistům? Chtěli byste jídelníček na míru a hubnout z pohodlí domova? Dnes vám přinášíme pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct