Tip na výlet

zena_

Karlovarský kraj

Prázdniny jsou za půlkou a my tu máme pokračování našeho seriálu, který odhaluje krásy našich krajů. Tentokrát Klub pevného zdraví zavítá do Karlovarského kraje.

Karlovarský kraj leží v severní části Západočeského kraje a oplývá zajímavým přírodním bohatstvím. Asi každému se vybaví Karlovy Vary, které jsou proslulé díky svým termálním pramenům, a počtem turistů, kteří toto lázeňské město každoročně navštěvují. Lázeňskou kolonádou se však mohou pochlubit i Mariánské lázně, Františkovy lázně nebo Konstantinovy lázně. Pokud nepatříte mezi fanoušky lázní, zmíněná města vás určitě uchvátí svojí architekturou a přírodou. Naším žhavým tipem je Empírová patrová vila Lützow v Karlových Varech, která sousedí s parkem Jeanna de Carro.

Za zmínku stojí malé městečko Loket, které se objevilo i v Bondovce Kasino Royale. Příjemná je také návštěva města Cheb nebo Skiareálu Klínovec, který i v létě nabízí malebnou přírodu a zážitky pro celou rodinu. 

Pokud jste ještě na vážkách, zda jet či nejet na výlet do Karlovarského kraje, věříme, že nabídky našich regionálních partnerů vás jistě přesvědčí. Zajděte se i s rodinou v těchto horkých dnech zchladit do bazénu s tobogánem KV aréna, kde získáte slevu 10 %, nebo můžete relaxovat v Alžbětiných lázních, kde máte na proceduru slevu 40 %.

Šťastnou cestu a užijte si výlet. Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše zážitky.

Více informací o partnerech ZDE

Mohlo by vás zajímat

zena_

Návštěva domova české kosmetiky

Nedávno jsme měli možnost navštívit kouzelné místo, kde se vyrábí více než 200 druhů kosmetických přípravků na bázi přírodních látek pro domácí i profesionální péči. Jedná se o českou značku,

zena_

Cestujeme s KPZ

LIBERECKÝ KRAJ Ještě nemáte žádný plán na podzimní víkend? My tu pro vás jeden tip máme. Je to cesta do Libereckého kraje. Jeho nejznámější dominantou, kterou si asi většina z nás při zmínce o tomto kraji