Tipy na vánoční recepty

Blíží se třetí adventní neděle a doma začíná vonět vánoční cukroví. Kromě klasických receptů, jako jsou perníčky, vanilkové rohlíčky, linecké cukroví, vosí hnízda a další, můžete letos vyzkoušet také recepty v jejich zdravější variantě.

Například:

kakaové kuličky

Kromě cukroví je typickým vánočním moučníkem vánočka. Recept na vánočku čeká jen na vás.

Na www.stobklub.cz najdete nejen mnoho receptů. STOB je partnerem našeho Klubu pevného zdraví a jako členové můžete využít slevu 10 % na kurzy, semináře a pomůcky pro zdravé hubnutí. Jak slevu uplatnit, zjistíte na profilu partnera STOB.

kapří hranolky

Po čtvrtém adventu vrcholí přípravy, jako nákup vánočních stromků a balení dárků a těsně před Štědrým dnem i nákup na tradiční štědrovečerní večeři. I zde můžete zvolit zdravý recept na pečené kapří hranolky s lehkým bramborovým salátem a medovo-hořčičným dipem.

Na Vánoce i do nového roku vám přejeme mnoho pohody, štěstí a hlavně pevné zdraví.

Mohlo by vás zajímat

den žen

Vychutnejme si spolu Mezinárodní den žen

Osmý březen slaví své jmeniny všechny Gabriely, ale také ostatní ženy. Přestože si mnozí lidé Mezinárodní den žen spojují výhradně s dobou komunismu, tento svátek má své kořeny v mnohem dřívější době, kdy měl

dítě naslouchátko

Dobře slyšet znamená dobře si spolu rozumět!

Sluch je základní součástí našeho života, přispívá ke každodenní komunikaci s rodinou, přáteli i spolupracovníky. Díky tomu vnímá kvalitní sluch mnoho lidí jako běžnou záležitost. Jsou ale i lidé, pro které

Armandi

Nabídka slev a bonusů v Hradci Králové

Bydlíte v Hradci Králové a ještě nejste členy Klubu pevného zdraví? Vyplňte jednoduše a rychle přihlášku a užívejte všechny slevy a bonusy, které vám klub nabízí. Chcete se cítit a vypadat zdravě?