Udělejte dětem i sobě radost a přijeďte na mašinky do Království železnic

23. 1. 2018

deti

Partner Klubu pevného zdraví zve do své výjimečné expozice v Praze a nabízí pro děti vstup zdarma.

Uvidíte zde téměř 600 m2 modelových kolejišť, na kterých se prohánějí desítky vlaků, autíčka zastavující na červenou si dávají přednost na křižovatkách, ve městech jezdí tramvaje, lanovka a dokonce i metro.

Součástí expozice jsou doplňkové výstavy a funkční simulátory lokomotivy řady 140, tramvaje T3, autobusu Karosa a motorového vozu 810, které děti opravdu milují.

Využijte aktuální nabídky a vyzvedněte si na jednom z klientských pracovišť v Praze a Středočeském kraji poukázku na vstupenku pro dítě do 15 let (1+1) ZDARMA. Stejnou výhodu lze využít také přímo na místě po předložení karty členy Klubu pevného zdraví.

Otevřeno je denně od 9.00 do 19.00 hodin. Další informace naleznete na www.kralovstvi-zeleznic.cz.


Mohlo by vás zajímat

deti2_

Děti, které s námi jedou na Mořského koníka do Černé Hory, mají k dispozici nově zrekonstruovaný hotel

22. 6. 2018

Třítýdenní léčebně-ozdravné pobyty Mořský koník letos VZP pořádá i v Černé Hoře. Dětem je k dispozici nově zrekonstruovaný hotel, který je hned u pokračování »

deti_

Dárek za vysvědčení

22. 6. 2018

Konec školního roku se blíží a my bychom rádi obdarovali školáky za jejich studijní výsledky a snahu. Ve spolupráci s naším partnerem Albatros Media pokračování »

vzpoura

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na září až prosinec 2018

20. 6. 2018

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od září do prosince 2018. Registrujte se on-line právě teď. Ve pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct